0

Jūsų krepšelis tuščias

veido-prieziura

Kaip prižiūrėti veido odą?

Mes visi svajojame apie nepriekaištingą ir spindinčią odą. Tačiau kosmetikos pasirinkimas šiais laikais labai didelis, o patarimų internete taip pat netrūksta, kad rodos susisuka galva ir nebežinome, ką išsirinkti. Mes čia tam, kad padėtume.
Skaityti daugiau
veido-serumai

Veido serumai: kaip juos naudoti?

Turbūt daug girdėjote apie veido serumus ir galvojate, kam jie reikalingi? Šie produktai skirti jūsų odai, siekiant suteikti jai spindesio, jaunatviškumo, norint išvengti pigmentinių dėmių. Tačiau jei nežinote, kaip tinkamai naudoti veido serumą – jūs ne vieni.
Skaityti daugiau
kvepalai-internetu

Nišiniai kvepalai: kas tai?

„Kvepalų fondas“ (ang. The Fragrance Foundation arba „FiFi“) kadaise kvepalus suskirstė į dvi dalis: nišinius ir masinius, atsižvelgdami į tai, keliose prekybos vietose jie yra pardavinėjami, tai koks skirtumas tarp šių grupių?

Skaityti daugiau

vyriska-kosmetika

5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!
Skaityti daugiau
biences

Kaip išvalyti poras, kad veido oda būtų graži?

Mūsų veido poras galima apibrėžti kaip mažas odos paviršiaus ertmes, kurios pašalina prakaitą, negyvas ląsteles ar net riebalus. Didelis riebalų kiekis gali išplėsti veido odos poras ar net jas užkimšti. Kaip jas išvalyti bei prižiūrėti?
Skaityti daugiau
qaveman

Qaveman veido kremas kosmose!

Ar Jums  yra nutikę taip, kad skrydžio metu Jūsų odos priežiūros priemonės atsidarė ir išbėgo?
Qaveman komanda atliko unikalų testą, norėdami įsitikinti, kad taip neatsitinka su jų priemonėmis.
Skaityti daugiau

vyriska-kosmetika

Ar vyrų oda kitokia nei moterų?

Ar dažnai pastebite, kai Jūsų vyras paslapčiomis vagia kosmetiką iš Jūsų? O gal Jūs esate vienas iš tų vyrų? Tokiu atveju galbūt naudojate netinkamą produktą ir negaunate jokio poveikio. Kokie yra skirtumai tarp moterų ir vyrų odos?
Skaityti daugiau
veido-prieziura

Tiesa ar mitas, kad odą žiemą reikia maitinti, o ne drėkinti?

Turbūt šį mitą teko ne kartą girdėti, tiesa? Patarimų ir mitų, kaip prižiūrėti veido odą yra nemažai, bet dažniausiai iškylantis klausimas, ką daryti su veido oda žiemą? Ją maitinti ar drėkinti?
Skaityti daugiau