0

Jūsų krepšelis tuščias

5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!

 1. Nepraleiskite apsilankymų kirpykloje. Sunku ginčytis su šiuo teiginiu. Geras kirpėjas ne tik pašalins plaukus, bet ir suteiks tobulą formą barzdai,  patars dėl jos priežiūros: kokie produktai geriausiai tinka jūsų odai, kaip tinkamai prižiūrėti save. 👌🏻

 2. Išmokyti nusiskusti kaip kirpėjas. Tam padės gera skutimosi mašina ir priežiūros priemonės: skutimosi kremas ir kremas po skutimosi. Reikia valyti veidą nuo nešvarumų veido valikliu ir, žinoma, naudoti veido kremą, kuris padeda drėkinti odą ir išvengti gilių raukšlių. Taip pat pasirūpinkite savo barzda, kiekvieną dieną naudokite specialų aliejų. 🙌🏻 

  5 įsakymai vyrams norint save prižiūrėti
 3. Kartą per savaitę naudokite veido kaukę 👌🏻 Ji pašalins odos paraudimą, veidas atrodys gaivus ir sveikas. 💪🏻
  P.S. Mūsų linijoje yra tokia stebuklinga kaukė. 😉

 4. Stebėkite antakius. Nesvarbu, ar atrodote draugiškas, ar niūrus, atsižvelgiant į antakių formą. Nuėmę porą plaukų nuo viršutinio voko, pastebėsite, kad žvilgsnis tapo „atviresnis“ ir patrauklesnis. Laimei, šiandien turbūt kiekviename mieste yra grožio salonai, kurie specializuojasi išskirtinai antakių srityje. Korekciją atlieka patyrę žmonės, žinantys laiko matą ir kainą - darbas su vienu klientu trunka ne daugiau kaip trisdešimt minučių.

 5. Manikiūras ir pedikiūras - bet kuriuo metų laiku🤞🏻 Manikiūro ir pedikiūro salonai dabar yra ant kiekvieno kampo. Išpuoselėtos rankos ir lygūs kulnai jau seniai yra būtini visiems. 👌🏻

Ar vis dar naudojate savo merginos kremą? Mes galime padėti, kad taptumėte gerai prisižiūrinčiu vyru. 😉


  Taip pat skaitykite:

  veido-prieziura
  Kaip prižiūrėti veido odą?

  Mes visi svajojame apie nepriekaištingą ir spindinčią odą. Tačiau kosmetikos pasirinkimas šiais laikais labai didelis, o patarimų internete taip pat netrūksta, kad rodos susisuka galva ir nebežinome, ką išsirinkti. Mes čia tam, kad padėtume.
  veido-serumai
  Veido serumai: kaip juos naudoti?

  Turbūt daug girdėjote apie veido serumus ir galvojate, kam jie reikalingi? Šie produktai skirti jūsų odai, siekiant suteikti jai spindesio, jaunatviškumo, norint išvengti pigmentinių dėmių. Tačiau jei nežinote, kaip tinkamai naudoti veido serumą – jūs ne vieni.
  kvepalai-internetu
  Nišiniai kvepalai: kas tai?

  „Kvepalų fondas“ (ang. The Fragrance Foundation arba „FiFi“) kadaise kvepalus suskirstė į dvi dalis: nišinius ir masinius, atsižvelgdami į tai, keliose prekybos vietose jie yra pardavinėjami, tai koks skirtumas tarp šių grupių?