5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!

 1. Nepraleiskite apsilankymų kirpykloje. Sunku ginčytis su šiuo teiginiu. Geras kirpėjas ne tik pašalins plaukus, bet ir suteiks tobulą formą barzdai,  patars dėl jos priežiūros: kokie produktai geriausiai tinka jūsų odai, kaip tinkamai prižiūrėti save. 👌🏻

 2. Išmokyti nusiskusti kaip kirpėjas. Tam padės gera skutimosi mašina ir priežiūros priemonės: skutimosi kremas ir kremas po skutimosi. Reikia valyti veidą nuo nešvarumų veido valikliu ir, žinoma, naudoti veido kremą, kuris padeda drėkinti odą ir išvengti gilių raukšlių. Taip pat pasirūpinkite savo barzda, kiekvieną dieną naudokite specialų aliejų. 🙌🏻 

  5 įsakymai vyrams norint save prižiūrėti
 3. Kartą per savaitę naudokite veido kaukę 👌🏻 Ji pašalins odos paraudimą, veidas atrodys gaivus ir sveikas. 💪🏻
  P.S. Mūsų linijoje yra tokia stebuklinga kaukė. 😉

 4. Stebėkite antakius. Nesvarbu, ar atrodote draugiškas, ar niūrus, atsižvelgiant į antakių formą. Nuėmę porą plaukų nuo viršutinio voko, pastebėsite, kad žvilgsnis tapo „atviresnis“ ir patrauklesnis. Laimei, šiandien turbūt kiekviename mieste yra grožio salonai, kurie specializuojasi išskirtinai antakių srityje. Korekciją atlieka patyrę žmonės, žinantys laiko matą ir kainą - darbas su vienu klientu trunka ne daugiau kaip trisdešimt minučių.

 5. Manikiūras ir pedikiūras - bet kuriuo metų laiku🤞🏻 Manikiūro ir pedikiūro salonai dabar yra ant kiekvieno kampo. Išpuoselėtos rankos ir lygūs kulnai jau seniai yra būtini visiems. 👌🏻

Ar vis dar naudojate savo merginos kremą? Mes galime padėti, kad taptumėte gerai prisižiūrinčiu vyru. 😉  Taip pat skaitykite:

  Veido porų priežiūrą
  Kaip išvalyti poras, kad veido oda būtų graži?

  Mūsų veido poras galima apibrėžti kaip mažas odos paviršiaus ertmes, kurios pašalina prakaitą, negyvas ląsteles ar net riebalus. Didelis riebalų kiekis gali išplėsti veido odos poras ar net jas užkimšti. Kaip jas išvalyti bei prižiūrėti?
  veganiska-kosmetika
  Qaveman veido kremas kosmose!

  Ar Jums  yra nutikę taip, kad skrydžio metu Jūsų odos priežiūros priemonės atsidarė ir išbėgo?
  Qaveman komanda atliko unikalų testą, norėdami įsitikinti, kad taip neatsitinka su jų priemonėmis.
  Vyrų odos skirtumai nuo moterų odos
  Ar vyrų oda kitokia nei moterų?

  Ar dažnai pastebite, kai Jūsų vyras paslapčiomis vagia kosmetiką iš Jūsų? O gal Jūs esate vienas iš tų vyrų? Tokiu atveju galbūt naudojate netinkamą produktą ir negaunate jokio poveikio. Kokie yra skirtumai tarp moterų ir vyrų odos?