Ar vyrų oda kitokia nei moterų?

 

Ar dažnai pastebite, kai Jūsų vyras paslapčiomis vagia kosmetiką iš Jūsų? O gal Jūs esate vienas iš tų vyrų? Tokiu atveju galbūt naudojate netinkamą produktą ir negaunate jokio poveikio. Kokie yra skirtumai tarp moterų ir vyrų odos? Panagrinėkim:

 

  • Tekstūra
    Vyrų odos skirtumai

Vyro odos tekstūra labai skiriasi nuo moters, ji yra šiurkštesnė, o jos sluoksniai storesni. Nors odos sluoksnis yra storesnis, bet iš tikrųjų oda yra jautresnė aplinkos poveikiams nei moterų. Vyrų oda taip pat yra jautresnė ultravioletinei spinduliuotei.

  • Drėkinimas 

Vyrams bręstant yra skatinamas barzdos ir ūsų augimas, ko eigoje oda labiau prakaituoja. Tai reiškia, kad vyrų odoje yra didesnės poros ir su jomis susijusios problemos, tokios kaip spuogai ir randai nuo spuogų.

  • Storis

Remiantis tyrimais, vyrų oda yra apie 25% procentus storesnė nei moters, o ji plonėja su metais, tuo tarpu moters oda išlieka panašaus storio iki menopauzės. Taigi, vyrai, oda rūpintis niekada nėra per anksti.😉

  • Kolageno tankis

Bet kuriame amžiuje, vyrų oda turi didesnį kolageno tankį nei moterų, todėl vyrai atrodo jaunesni nei tokio pačio amžiaus moterys.

  • Skutimasis

Skutimasis intensyviai nušveičia išorinius odos sluoksnius, todėl oda gali atrodyti jaunatviškesnė. Kita vertus, tai taip pat gali suerzinti ir sukelti daugiau įaugusių plaukelių ar nelygumų, jei nesate atsargūs.

Net jei atrodo, kad vyro oda yra kieta ir elastinga, ji vis tiek gali turėti problemų arba būti paveikta aplinkos poveikių. Todėl puikus metas įsigyti produktų ir pradėti suprasti rytinio ir vakarinio odos priežiūros ritualus. Mes esame čia, kad padėtume!

Oda galite pradėti rūpintis paspaudę čia

 Taip pat skaitykite:

5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti
5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!
Veido porų priežiūrą
Kaip išvalyti poras, kad veido oda būtų graži?

Mūsų veido poras galima apibrėžti kaip mažas odos paviršiaus ertmes, kurios pašalina prakaitą, negyvas ląsteles ar net riebalus. Didelis riebalų kiekis gali išplėsti veido odos poras ar net jas užkimšti. Kaip jas išvalyti bei prižiūrėti?
veganiska-kosmetika
Qaveman veido kremas kosmose!

Ar Jums  yra nutikę taip, kad skrydžio metu Jūsų odos priežiūros priemonės atsidarė ir išbėgo?
Qaveman komanda atliko unikalų testą, norėdami įsitikinti, kad taip neatsitinka su jų priemonėmis.