0

Jūsų krepšelis tuščias

Ar vyrų oda kitokia nei moterų?

 

Ar dažnai pastebite, kai Jūsų vyras paslapčiomis vagia kosmetiką iš Jūsų? O gal Jūs esate vienas iš tų vyrų? Tokiu atveju galbūt naudojate netinkamą produktą ir negaunate jokio poveikio. Kokie yra skirtumai tarp moterų ir vyrų odos? Panagrinėkim:

 

  • Tekstūra
    Vyrų odos skirtumai

Vyro odos tekstūra labai skiriasi nuo moters, ji yra šiurkštesnė, o jos sluoksniai storesni. Nors odos sluoksnis yra storesnis, bet iš tikrųjų oda yra jautresnė aplinkos poveikiams nei moterų. Vyrų oda taip pat yra jautresnė ultravioletinei spinduliuotei.

  • Drėkinimas 

Vyrams bręstant yra skatinamas barzdos ir ūsų augimas, ko eigoje oda labiau prakaituoja. Tai reiškia, kad vyrų odoje yra didesnės poros ir su jomis susijusios problemos, tokios kaip spuogai ir randai nuo spuogų.

  • Storis

Remiantis tyrimais, vyrų oda yra apie 25% procentus storesnė nei moters, o ji plonėja su metais, tuo tarpu moters oda išlieka panašaus storio iki menopauzės. Taigi, vyrai, oda rūpintis niekada nėra per anksti.😉

  • Kolageno tankis

Bet kuriame amžiuje, vyrų oda turi didesnį kolageno tankį nei moterų, todėl vyrai atrodo jaunesni nei tokio pačio amžiaus moterys.

  • Skutimasis

Skutimasis intensyviai nušveičia išorinius odos sluoksnius, todėl oda gali atrodyti jaunatviškesnė. Kita vertus, tai taip pat gali suerzinti ir sukelti daugiau įaugusių plaukelių ar nelygumų, jei nesate atsargūs.

Net jei atrodo, kad vyro oda yra kieta ir elastinga, ji vis tiek gali turėti problemų arba būti paveikta aplinkos poveikių. Todėl puikus metas įsigyti produktų ir pradėti suprasti rytinio ir vakarinio odos priežiūros ritualus. Mes esame čia, kad padėtume!

Oda galite pradėti rūpintis paspaudę čia

 


Taip pat skaitykite:

veido-prieziura
Kaip prižiūrėti veido odą?

Mes visi svajojame apie nepriekaištingą ir spindinčią odą. Tačiau kosmetikos pasirinkimas šiais laikais labai didelis, o patarimų internete taip pat netrūksta, kad rodos susisuka galva ir nebežinome, ką išsirinkti. Mes čia tam, kad padėtume.
veido-serumai
Veido serumai: kaip juos naudoti?

Turbūt daug girdėjote apie veido serumus ir galvojate, kam jie reikalingi? Šie produktai skirti jūsų odai, siekiant suteikti jai spindesio, jaunatviškumo, norint išvengti pigmentinių dėmių. Tačiau jei nežinote, kaip tinkamai naudoti veido serumą – jūs ne vieni.
kvepalai-internetu
Nišiniai kvepalai: kas tai?

„Kvepalų fondas“ (ang. The Fragrance Foundation arba „FiFi“) kadaise kvepalus suskirstė į dvi dalis: nišinius ir masinius, atsižvelgdami į tai, keliose prekybos vietose jie yra pardavinėjami, tai koks skirtumas tarp šių grupių?