0

Jūsų krepšelis tuščias

Kaip išvalyti poras, kad veido oda būtų graži?

Mūsų veido poras galima apibrėžti kaip mažas odos paviršiaus ertmes, kurios pašalina prakaitą, negyvas ląsteles ar net riebalus. Didelis riebalų kiekis gali išplėsti veido odos poras ar net jas užkimšti.

Kodėl užsikemša veido poros?

Poros išsiplečia arba susitraukia priklausomai nuo aplinkos veiksnių. Pavyzdžiui, vasarą jos yra atviresnės, o žiemą šaltis jas sutraukia. Tačiau šios mažos skylės linkusios atsiverti, kai jos užsikemša, todėl atsiranda inkštirų ar spuogų. Ypač tai pastebi žmonės turintys riebią odą, didelis riebalų kiekis praplečia poras, o dulkės ir purvas jas užkemša. Tačiau genetika nėra vienintelė porų atsivėrimo priežastis.

Pagrindiniai žingsniai kuriuos reikia žinoti

Porų užsikimšimo priežastis  Kaip atkimšti poras Veido porų prižiūrėjimas
Veido porų valymas
Veido porų valymas
Veido porų valymas

Nesveikas gyvenimo būdas, pavyzdžiui, stresas, rūkymas, blogi valgymo įpročiai.

Saulė, jei joje būnate per daug be apsaugos priemonių.

Amžius, su juo mūsų oda praranda elastingumą, o riebalai yra toliau gaminami.

Odos dehidratacija, mažėja hialurono rūgštis, ko eigoje neišlaikomas drėgmės balansas.

Dulkės ir bakterijos, kurių galima rasti ant telefono ekrano, blogo makiažo pašalinimo, nešvarių paklodžių ir kitų veiksnių.

Visų pirma, norint turėti sveiką odą, būtina gerai nuvalyti ant veido sukauptus nešvarumus, išsaugojant odos hidrolipidinę plėvelę, todėl svarbu atsakingai pasirinkti veido valiklį. 

Rekomenduojama kartą per savaitę veidą valyti šveičiamuoju kremu, tai padės kruopščiai išvalyti odą ir atsikratyti negyvų ląstelių.

Karštas oras ir garas padeda neužkimšti porų. 

Rekomenduojamą kartais apsilankyti SPA, garų pirtyje ar saunoje.

Nusiprausę veidą ar atlikę valymą šveičiamuoju kremu, uždėkite tonizuojantį losjoną su trupučiu šalto vandens. Tai padės sutraukti veido poras.

Veido kremą ar makiažą naudoti tik po veido valymo ir losjono.

Šie veiksmai padės jums pagerinti odos struktūrą, veido spalva taps švytinti ir sveika.

 

Atraskite pagalbininkus veido odos priežiūroje

Ypatingai svarbu išsirinkti prausiklį, kuris nuvalytų sukauptus nešvarumus nenuvalant odos hidrolipidinės plėvelės. Biences valiklis be vargo pašalina makiažą, valo poras, bei žinoma, nepažeidžia apsauginio odos barjero. Prausiklis tinka visų tipų odai, įskaitant ir jautrią odą. Kreminė ir raminanti tekstūra minkština, gaivina ir skaistina odą, o sudėtyje esantys natūralūs elementai drėkina viršutinį epidermio sluoksnį.

 

Veido ir makiažo valiklis

 


Taip pat skaitykite:

veido-prieziura
Kaip prižiūrėti veido odą?

Mes visi svajojame apie nepriekaištingą ir spindinčią odą. Tačiau kosmetikos pasirinkimas šiais laikais labai didelis, o patarimų internete taip pat netrūksta, kad rodos susisuka galva ir nebežinome, ką išsirinkti. Mes čia tam, kad padėtume.
veido-serumai
Veido serumai: kaip juos naudoti?

Turbūt daug girdėjote apie veido serumus ir galvojate, kam jie reikalingi? Šie produktai skirti jūsų odai, siekiant suteikti jai spindesio, jaunatviškumo, norint išvengti pigmentinių dėmių. Tačiau jei nežinote, kaip tinkamai naudoti veido serumą – jūs ne vieni.
kvepalai-internetu
Nišiniai kvepalai: kas tai?

„Kvepalų fondas“ (ang. The Fragrance Foundation arba „FiFi“) kadaise kvepalus suskirstė į dvi dalis: nišinius ir masinius, atsižvelgdami į tai, keliose prekybos vietose jie yra pardavinėjami, tai koks skirtumas tarp šių grupių?