0

Jūsų krepšelis tuščias

Kaip prižiūrėti veido odą?

Mes visi svajojame apie nepriekaištingą ir spindinčią odą. Tačiau kosmetikos pasirinkimas šiais laikais labai didelis, o patarimų internete taip pat netrūksta, kad rodos susisuka galva ir nebežinome, ką išsirinkti.

Pagrindiniai dalykai, ką svarbu žinoti, tai: gerkite daug vandens, pakankamai išsimiegokite ir ilsėkitės bei nepamirškite rūpintis savo veido oda. Veido priežiūros priemonės yra svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Ir gera žinia ta, jog norint pasiekti puikią odos būklę, nereikia išleisti daug pinigų „stebuklingoms“ procedūroms ar itin brangiems kremams.

Dalinamės pagrindiniais patarimais, kurie svarbūs, norint turėti nepriekaištingą veido odą.

1. Naudokite jūsų odos tipui tinkamą prausiklį.

Riebiai ar į spuogus linkusiai odai puikiai tinka prausiklis su salicilu. Sausai, brandžiai odai naudokite drėkinamąjį prausiklį. Odai su pigmentinėmis dėmėmis, naudokite šviesinamąjį prausiklį.

2. Drėkinkite ir dieną, ir naktį.

Geriausias laikas drėkinti veido odą yra išėjus iš dušo ir prieš pat einant miegoti. Venkite losjonų su intensyviais kvapais.

3. Nelieskite savo veido.

Labai svarbu suprasti, kad liesti veido rankomis nepatartina. Lietimas ne tik platina bakterijas, bet ir gali sukelti uždegimus.

4. Venkite tiesioginio karščio.

Saugokitės ne tik saulės. Buvimas pernelyg arti šildytuvų ir židinių taip pat gali pakenkti jūsų odai. Tai gali sukelti uždegimą ir kolageno skilimą.

5. Šveiskite odą porą kartų per savaitę.

Mes kasdien prarandame 50 milijonų odos ląstelių, todėl jas būtina pašalinti nuo odos, kad ji neatrodytų papilkėjusi. Svarbu rinktis produktus, kurių pH yra neutralus, kad oda neišsausėtų. Be to, neapsiribokite tik veidu, kūnui šveitimas taip pat reikalingas.

6. Odai reikalingi vitaminai.

Subalansuota mityba labai svarbi, tačiau yra ir daugiau būdų odai suteikti vitaminų. Pavyzdžiui, naudojant maitinančius kremus ir serumus.

7.  Reguliariai valykite makiažo šepetėlius.

Norėdami kovoti su galima infekcija ir užsikimšusiomis poromis, rekomenduojama kartą per savaitę plauti naudojamus makiažo šepetėlius. O tuos, kuriuos naudojate aplink akis, plauti reiktų dažniau - du kartus per savaitę.


Taip pat skaitykite:

veido-serumai
Veido serumai: kaip juos naudoti?

Turbūt daug girdėjote apie veido serumus ir galvojate, kam jie reikalingi? Šie produktai skirti jūsų odai, siekiant suteikti jai spindesio, jaunatviškumo, norint išvengti pigmentinių dėmių. Tačiau jei nežinote, kaip tinkamai naudoti veido serumą – jūs ne vieni.
kvepalai-internetu
Nišiniai kvepalai: kas tai?

„Kvepalų fondas“ (ang. The Fragrance Foundation arba „FiFi“) kadaise kvepalus suskirstė į dvi dalis: nišinius ir masinius, atsižvelgdami į tai, keliose prekybos vietose jie yra pardavinėjami, tai koks skirtumas tarp šių grupių?

vyriska-kosmetika
5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!