0

Jūsų krepšelis tuščias

Nišiniai kvepalai: kas tai?

Kas yra nišiniai kvepalai?

„Kvepalų fondas“ (ang. The Fragrance Foundation arba „FiFi“) kadaise kvepalus suskirstė į dvi dalis: nišinius ir masinius, atsižvelgdami į tai, keliose prekybos vietose jie yra pardavinėjami. Kalbant paprastai, tai reiškia, kad jei kvepalus galite įsigyti daugybėje kosmetikos parduotuvių (pvz.: „Adidas“, „Dolce&Gabanna”, „Dior“ ir pan.), jie yra priskiriami masiniams kvepalams, o jei ne, tuomet tai, greičiausiai yra nišiniai kvepalai.

Šios kategorijos kvepalus dažniausiai gamina butikuose esančios mažos kvepalų studijos. Jų gamybos kiekiai yra daug mažesni ir jų mažmeninės prekybos vietose nerasite. Juos dažniausiai pardavinėja specializuotose parduotuvėse.

Nišinių kvepalų gamintojai tvirtina, jog „butikų kvepalai“ suteikia vartotojui galimybę kvėpintis neįprastu, išskirtiniu ir individualiu kvapu. Svarbu paminėti, kad kuriant nišinius kvepalus vyrams ir moterims, itin didelis dėmesys yra skiriamas kokybei ir detalėms, o naudojami komponentai yra aukščiausio lygio. 

Nišiniai kvepalai

Kokie yra nišiniai kvepalai?

Nišiniai kvepalai moterims skleidžia įdomų ir ypatingą kvapą. Šių kvepalų kūrimo ir gamybos laikas parodo atsidavimą kvepalų pramonei. Tai kiekvieno kvapo ir kiekvienos kvapų natos sudėtingumas (pradedant viršutinėmis, baigiant apatinėmis natomis). Parfumeriai, kurie kuria nišinius kvepalus, naudoja didesnę kvepalų ekstraktų koncentraciją ir natūralesnius ingredientus, kad sukurtų nuostabų pojūtį ir nepakartojamą patirtį kiekvieną kartą atidarius kvepalų buteliuką. Visi jie turi istoriją – o tai kvepalams suteikia gilumo. 

Ši kvepalų rūšis garsėja tuo, kad ji kuriama naudojant natūralius ingredientus, retus ir išskirtinius aliejus bei neįprastas medžiagas. Tai taip pat prisideda prie kvepalų ilgaamžiškumo.

Šie kvepalai yra jūsų pasirinkimas tarp įprastų ir neįprastų kvapų. Pasirinkimas tarp paprasto ir ypatingo. Jie tarsi meno kūriniai – ypatingi, unikalūs. Nusprendę dovanoti šiuos kvepalus tiek vyrams, tiek moterims, parodote kaip jie jums rūpi ir ką jie jums reiškia. Pasirinkę nišinių kvepalų kvapą sau, galite papasakoti savo istoriją, nebyliai parodyti savo unikalumą.

Ar nišiniai kvepalai yra brangūs?

Šie kvepalai priskiriami aukščiausios klasės parfumerijai ir siejami su prabanga. Taip, jų kaina yra didesnė nei masinių kvepalų, tačiau nepaisant to, kvepalų mėgėjai mato didelę vertę kiekviename nišinių kvepalų laše. Tiesą sakant, jų kaina nėra brangi jei atkreipsite dėmesį ir palyginsite jų kokybę ir ilgai besilaikantį kvapą.

Mažesni prekės ženklai dažniausiai negamina įmantrių buteliukų ir pakuočių bei neužsiima masine mokama reklama. Šie sprendimai leidžia jiems sutaupyti ir pinigus investuoti į savo gaminamos produkcijos kokybę. Pirkdami nišinius kvepalus, jūs mokate už patį produktą, o ne už tai, kas yra aplink (pakuotės, reklama, o perkant internetu - prekybos vietų nuoma ir pan.). Tai, kad nišiniai kvepalai dažnai yra brangesni, dažniausiai lemia tai, kad jie yra gaminami mažesniais kiekiais, o tai padidina ingredientų pirkimo ir gamybos išlaidas. Jūs gaunate geresnį kainos ir kokybės santykį, bet svarbiausia - jūs perkate asmeninį ir unikalų produktą, pagamintą su meile ir atsidavimu.

Kaip pasirinkti nišinius kvepalus pagal sezoną?

Jei norite padaryti įspūdį aplinkiniams, turėtumėte atidžiai pasirinkti savo kvepalus ne tik pagal paros metą, bet ir pagal sezoną. Jei kiekvienam sezonui turėsite atskirus mėgstamus kvepalus, taip parodysite savo klasę, kuri tikrai neliks nepastebėta.

Dalinamės patarimais ir pasiūlymais, kaip naudoti kvepalus skirtingais metų laikais:

PAVASARIS. Kvapų šeima: žalioji

Nisiniai kvepalai kas tai

Pavasaris susijęs su šviežumu, nauja pradžia, laime ir žydėjimu. Tai metas, kai oro temperatūra pakyla, o kartu su ja pakyla ir nuotaika. Dar labiau nuotaiką pakels – geras ir kokybiškas aromatas. Kvepalų natos, kurios geriausiai tinka pavasariui yra lengvos ir gaivios, pavyzdžiui, mėtos, bazilikai, apelsinų žiedai ir kt.

VASARA. Kvapų šeima: gėlės

Vasara yra prinokusių vaisių, karščio ir atostogų sezonas. Tai laikas, kuomet visi svajojame apie jūrą ir ilgas vasaros naktis. Vasarą reiktų rinktis šviežesnius ir vėsesnius kvapus, kad sukurtumėte kontrastą su karštu oru. Šiuo sezonu, reiktų kvepintis saikingai, kvepalų purkšti vos, vos. Populiariausios kvapų natos vasarai yra bergamotė, rožė, jazminas, mimoza, apelsinų žiedai ir kt.

RUDUO. Kvapų šeima: medis

Su rudeniu ateina vėsa ir turime šiek tiek laiko pailsėti nuo vasariško šurmulio. Tai atneša ramybę, kurią turime paruošti šaltesniems orams ir mūsų laukiančioms didžiausioms metų šventėms. Panašiai kaip ruduo yra geriausias metas nepretenzingam pasivaikščiojimui parke, taip ir medžio natos šiuo sezonu yra geriausias vyriškų ir moteriškų kvepalų kompanionas. Kvapų natos, kurios geriausiai dera prie mūsų rudens nuotaikos, yra šiltos ir muskusinės, pavyzdžiui, pačiuliai, sandalmedis, gintaras, ąžuolo samanos ir kt.

ŽIEMA. Kvapų šeima: rytietiški

Žiema yra toks metų laikas, kurį žmonės arba labai myli, arba nekenčia. Nesvarbu, kuriam žmonių tipui priklausote, turėtumėte žinoti, kad žiema yra mėgstamiausias kvepalų sezonas. Kodėl? Šalta temperatūra visoms subtilioms ir įmantrioms natoms suteikia galimybę visiškai atsiskleisti. Geriausios žiemos kvepalų natos yra vanilė, cinamonas, smilkalai, gintaras, prieskoniai ir kt.

Nišiniai kvepalai vyrams, moterims internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia itin kokybiški, šveicariški nišiniai kvepalai. Juos galite įsigyti bet kuriuo paros metu. O pirkinius pristatome visoje Lietuvoje.


Taip pat skaitykite:

veido-prieziura
Kaip prižiūrėti veido odą?

Mes visi svajojame apie nepriekaištingą ir spindinčią odą. Tačiau kosmetikos pasirinkimas šiais laikais labai didelis, o patarimų internete taip pat netrūksta, kad rodos susisuka galva ir nebežinome, ką išsirinkti. Mes čia tam, kad padėtume.
veido-serumai
Veido serumai: kaip juos naudoti?

Turbūt daug girdėjote apie veido serumus ir galvojate, kam jie reikalingi? Šie produktai skirti jūsų odai, siekiant suteikti jai spindesio, jaunatviškumo, norint išvengti pigmentinių dėmių. Tačiau jei nežinote, kaip tinkamai naudoti veido serumą – jūs ne vieni.
vyriska-kosmetika
5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!