Tiesa ar mitas, kad odą žiemą reikia maitinti, o ne drėkinti?

Turbūt šį mitą teko ne kartą girdėti, tiesa? Patarimų ir mitų, kaip prižiūrėti veido odą yra nemažai, bet dažniausiai iškylantis klausimas, ką daryti su veido oda žiemą? Ją maitinti ar drėkinti? 

Veido priežiūrą žiemą

Rudenį ir žiemą mūsų odą veikia staigūs temperatūrų pokyčiai, šaltis bei žvarbus vėjas. Įėjus į šiltą patalpą iš lauko odą ima tempti, jaučiamas jos išsausėjimas. Taip pat kai oda nėra pakankamai drėkinama, ji drėgmės trūkumą kompensuoja gamindama riebalus bei spuogus, todėl klaidinga manyti, kad riebioms ir į spuoguotumą linkusioms odoms nereikia papildomo drėkinimo.

Odos drėkinimas svarbus ne tik šiltuoju metų laiku, drėkinamasis kremas būtinas ištisus metus. Odą geriausiai drėkinti vakare prieš einant miegot arba ryte, bet tada reiktų bent 30 minučių neiti į lauką ir leisti kremui įsigerti. Prieš tepant kremą veidą nuvalykite  su valikliu ar bent jau nuprauskite drungnu (ne karštu) vandeniu.

Žinoma, reikia odos nepamiršti ir maitinti, todėl žiemą svarbu tiek odos drėkinimas tiek jos maitinimas. Susigėrus drėkinančiam kremui naudokite apsauginį, riebesnį kremą. Lipidai esantys jame stabdo Jūsų odą nuo išsausėjimo, drėgmė neišgarinama iš giliausių odos sluoksnių, oda tampa apsaugota nuo šalčio ir išsausėjimo.

Papildomi patarimai norint išlaikyti odoje drėgmę:

Veido priežiūra žiemą
  • Venkite karštų dušų. Turbūt sunku patikėti, bet pernelyg karštas vanduo iš tikrųjų gali sukelti atvirkštinį efektą. Karšti dušai dažniausiai sausina mūsų odą ir pašalina natūralius aliejus, kurie palaiko mūsų odą sveiką.

  • Naudokite drėkintuvą, jis nuostabus įrankis palaikyti namuose tinkamą drėgmės kiekį. Sausas oras namuose gali būti pagrindinė priežastis Jūsų išsausėjusios odos.

  • Oda labiausiai išsausėja po dušo, todėl iš karto nusiprausus nusišluostykite rankšluosčiu ir nedelsiant tepkite drėkinamuoju kremu.Taip pat skaitykite:

5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti
5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!
Veido porų priežiūrą
Kaip išvalyti poras, kad veido oda būtų graži?

Mūsų veido poras galima apibrėžti kaip mažas odos paviršiaus ertmes, kurios pašalina prakaitą, negyvas ląsteles ar net riebalus. Didelis riebalų kiekis gali išplėsti veido odos poras ar net jas užkimšti. Kaip jas išvalyti bei prižiūrėti?
Veido kremas kosmose
Qaveman veido kremas kosmose!

Ar Jums  yra nutikę taip, kad skrydžio metu Jūsų odos priežiūros priemonės atsidarė ir išbėgo?
Qaveman komanda atliko unikalų testą, norėdami įsitikinti, kad taip neatsitinka su jų priemonėmis.