0

Jūsų krepšelis tuščias

Veido serumai: kaip juos naudoti?

Turbūt daug girdėjote apie veido serumus ir galvojate, kam jie reikalingi? Šie produktai skirti jūsų odai, siekiant suteikti jai spindesio, jaunatviškumo, norint išvengti pigmentinių dėmių. Tačiau jei nežinote, kaip tinkamai naudoti veido serumą – jūs ne vieni.

Būtent todėl atsakome į pagrindinius kylančius klausimus apie veido serumo naudojimą, kad išnaudotumėte visas jo galimybes.

Veido serumai, kaip juos naudoti

1. Kada turėčiau naudoti veido serumą?

Veido serumus galima tepti du kartus per dieną: ryte ant nuvalyto veido, prieš naudojant makiažą ir vakare prieš miegą. Tačiau nepamirškite perskaityti nurodymų esančių ant serumo etiketės, kad gautumėte papildomos informacijos apie serumo naudojimą.  Pavyzdžiui, kai kurių serumų reikėtų vengti dienos metu, o kiti kaip tik geriausiai veikia šviečiant saulei!

2. Kiek veido serumo turėčiau naudoti? 

Serumai yra labai veiksmingi ir turi didelę veikliųjų medžiagų koncentraciją. Veidą reiktų padengti plonu, lengvu sluoksniu, kad serumas greitai įsiskverbtų į odą. Paprastai pakanka maždaug 2 paspaudimų arba 3-4 lašelių. 

3. Kaip teisingai tepti veido serumą?

Skirtingai nuo kitų odos priežiūros priemonių, tokių kaip veido kremai, kuriuos masažuojate į odą, serumai skirti tepti ant veido pirštų galiukais. Netrinkite odos, leiskite jam pačiam įsigerti į odą. Švelniais judesiais tepkite serumą per visą veidą ir kaklą. Prieš tęsdami odos priežiūros rutiną, palaukite kelias minutes, kol serumas visiškai įsiskverbs į odą.

4. Kokia yra teisinga odos priežiūros priemonių naudojimo tvarka?

Laikas, kada naudojate veido serumą, turi didžiulį vaidmenį jo veiksmingumui. Norint gauti kuo daugiau naudos iš kiekvieno produkto, odos priežiūros priemones rekomenduojama naudoti tam tikra tvarka:

  1. Valiklis
  2. Šveitiklis (1-2 kartus per savaitę)
  3. Tonikas
  4. Veido serumas
  5. Akių kremas
  6. Drėkinamasis kremas (ryte ir vakare)
  7. SPF kremas (ryte)

Papildomas žingsnis  – lakštinės serumo kaukės, kurias reikia naudoti ant nuvalyto veido, prieš tepant serumą.

Odos valymas, tonizavimas ir drėkinimas tikriausiai jau yra jūsų odos priežiūros rutinos dalis. Tačiau dabar, kai jau aiškiau, kaip naudoti veido serumus, laikas paimti į rankas tinkamiausią jūsų odos tipui ir pradėti kelionę į sveiką ir spindinčią odą.


Taip pat skaitykite:

veido-prieziura
Kaip prižiūrėti veido odą?

Mes visi svajojame apie nepriekaištingą ir spindinčią odą. Tačiau kosmetikos pasirinkimas šiais laikais labai didelis, o patarimų internete taip pat netrūksta, kad rodos susisuka galva ir nebežinome, ką išsirinkti. Mes čia tam, kad padėtume.
kvepalai-internetu
Nišiniai kvepalai: kas tai?

„Kvepalų fondas“ (ang. The Fragrance Foundation arba „FiFi“) kadaise kvepalus suskirstė į dvi dalis: nišinius ir masinius, atsižvelgdami į tai, keliose prekybos vietose jie yra pardavinėjami, tai koks skirtumas tarp šių grupių?

vyriska-kosmetika
5 įsakymai vyrams norint save prisižiūrėti

Turbūt reta moteris, kuri nenorėtų gerai atrodančio ir prisižiūrinčio vyro. Pateiksime keletą patarimų, kaip atrodyti geriau, kas padės įgyti pasitikėjimo savimi!