0

Jūsų krepšelis tuščias

Apie mus

Mūsų tikslas – kokybiškos šveicariškos kosmetikos priemonės visiems (profesionalams ir ne tik). Todėl savo parduodamų produktų asortimentą atrenkame itin atidžiai ir atsižvelgdami į lietuvių poreikius.

Visų pasaulio žmonių oda yra prisitaikiusi prie klimato, kuriame gyvena. Todėl tai, kas tinka, pavyzdžiui, Korėjos gyventojams, nebūtinai tiks lietuviams dėl skirtingų klimato zonų.

Šveicariška kosmetika

Šveicarija ne tik panaši į Lietuvą savo klimatu, bet ir jų produktai yra itin vertinami visame pasaulyje dėl savo kokybės. Būtent todėl mūsų parduotuvėje rasite kruopščiai atrinktų tiekėjų gaminius ir kosmetiką:

„QAVEMAN“ ir „Naban“– natūrali vyriška kosmetika (skutimosi priemonės, veido odos priežiūros kosmetika).

„NUME-LAB“ – kosmetika su itin vertinamu sraigių gleivių ekstraktu. Skirta brandžiai odai, siekiant sumažinti raukšleles ir pristabdyti senėjimo žymių atsiradimą.

„BIENCES“ – moteriška veido odos priežiūros kosmetika sukurta gamtos ir mokslo.

„Emmanuel Levain“ – nišiniai kvepalai vyrams ir moterims, kvepiančios ir masažinės žvakės. Tobula dovana bet kam ir bet kokia proga.

Įsigykite mūsų klientų itin vertinamus bei jau pamėgtus gaminius ir Jūs, kad įsitikintumėte jų veiksmingumu.

Esame dėl Jūsų, todėl jei turite bet kokių klausimų, drąsiai kreipkitės į mus socialiniuose tinkluose: instagram, facebook arba el. paštu info@swissmade.lt